• Värske
Kaubandus automaatne Piima Koor Eraldaja Masin FL-80 koor juust, või piima masin

Kaubandus automaatne Piima Koor Eraldaja Masin FL-80 koor juust, või piima masin

Rating 
€ 100.00
€ 108.50
-8 %

Kaupadest
Poes


Kaubandus automaatne Piima Koor Eraldaja Masin FL-80 koor juust, või piima masin
Kirjeldus :
Infot toodete kohta : See toode on läbi eraldaja suure kiirusega, saab muuta piima-ja lõssipulbri jaoks täielik eraldamine, madalama rasvasisaldusega piima, ülemine on ujuva ghee, lihtne kasutada, see ei ole liiga suur nõuded piima temperatuur, lihtne puhastada. Toote andmed : Nimi tooraine : piim eraldaja Kauba tüüp : FL-80 Piima tootmise kiirus : suurem kui 80 L/h.(vastavalt erinevate piima-ja käsi sagedus) Mõõtmed : 38.5 * 38.5 * 36 cm Piima pan maht : 12 L Stiilis : käsi-plaadi tsentrifugaal Rasvavaba piima rasva määr : alla 0.03% Koor ja lõss helitugevuse reguleerimine : 1 : 3-1 : 12 Käsi kiirus : (pöörlemiskiirus käepide, 70-75 pööret minutis) trumli pöörlemise kiirust 9000-10000 pööret minutis ühe net kaal : 6 kg. Bruto kaal : 7 kg Piima pan läbimõõt : 36.5 cm. Kõrgus : 53.3 cm. Paksus : 3 mm
Pilti Näitab :
Vedu :
Kui olete tellimuse, saadame kaubad 7 päeva jooksul kui teie makse on lõpetatud.
Me ei uarantee tarneaeg kõik rahvusvaheliste vedude erinevuste tõttu tolli kliiringu korda igas riigis eraldi, mis võib mõjutada, kui kiiresti teie toode on kontrollitud. Palun pange tähele, et ostjad on vastutav kõigi täiendavate tolli teenustasud, vahendustasud, lõivude, tollimaksude ja maksude impordiks teie riigis. Need täiendavad tasud võivad olla kogutud üleandmise ajal. Me ei hüvita laevandus tasu keelduda saadetiste.
Laevanduse kulud ei sisalda impordimaksud, ja ostjad vastutavad tolli.
Tagastab :
Teeme oma parima, et pakkuda meie klientidele parimat, et saame.
Me hüvitame teile, kui te tagasi esemed 15 päeva jooksul sinu kätte punkte, mis tahes põhjusel. Kuid ostja peaks veenduge, et esemed tagastatakse, on nende algne tingimusi. Kui esemed on vigastatud või kadunud, kui nad on tagasi, ostja vastutab sellise kahju eest, ja me ei anna ostja täies ulatuses tagasi. Ostja peaks püüdma esitada kahjunõude koos logistika ettevõte katta kulud kahju või kadu.
Ostja vastutab shipping tasu tagastab kirjed.
Tagasiside :
Teie rahulolu ja positiivne tagasiside on meile väga oluline. Palun jätke positiivset tagasisidet ja 5 tähte, kui sa oled rahul meie üksused ja teenuseid.
Kui teil on mingeid probleeme meie kaubad või teenused, palun võtke meiega ühendust enne seda, kui jätate negatiivse tagasiside.

Tunnused

DIY Tarvikud:
Elektriline

Nii võib see teile meeldida