• Värske
QD-Tizer Lühike Bob Juuksed Sünteetiline Pits Ees Parukad Musta Värvi Beebi Juuste Loomuliku Juustepiir Sünteetiline Pits Parukad Must Naiste

QD-Tizer Lühike Bob Juuksed Sünteetiline Pits Ees Parukad Musta Värvi Beebi Juuste Loomuliku Juustepiir Sünteetiline Pits Parukad Must Naiste

Rating 
€ 22.00
€ 26.32
-16 %

Kaupadest
Poes


QD-Tizer Lühike Bob Juuksed Sünteetiline Pits Ees Parukad Musta Värvi Beebi Juuste Loomuliku Juustepiir Sünteetiline Pits Parukad Must Naiste
MÄRKUS : juuste pikkus peab olema peast top juuste alt kui juuksed on sirge olek. curl ja laineline parukas on töödeldud otse parukas. nii, sama pikkus, curl ja laineline parukas peaks olema lühem 1"-2" kui straaight parukas( see sõltub sellest, kuidas sügav curl on)
Tere kallis,
Kui olete rahul meie toodete ja teenuste, palun andke meile positiivset tagasisidet koos 5star.
Kui te ei ole rahul objekt, mida orderd, palun võtke meiega ühendust enne kui anda meile tagasisidet. Teeme oma parima, et lahendada mis tahes probleemi. Me teeme seda paremini ja paremini. Väga rahul!
KKK
1. Q : Millised eelised on Sünteetiline Parukad võrreldes juustest parukad?
1) Sünteetiline parukad on odavam kui juuksed parukas, nii et saate endale lubada, et muuta oma stiili sagedamini, või kui teil on proovinud oma praeguse ilme.
2) Sünteetilised parukad on lihtsam stiili kui juustest parukad. Juustest parukad nõuavad palju hoolt ja tuleb pesta sagedamini. Seega, juustest parukad üldiselt nõuavad rohkem hooldust kui sünteetilised parukad.
3) Sünteetiline parukad tulevad pre-stiilis ja pre-cut ja hoiab oma kuju ka pärast on pestud. Seega, palju lihtsam keskmine tarbija. Juustest parukad tavaliselt vajavad korrastamist ja stiil, mida juuksur, enne kui nad võivad olla kulunud.
2. K : Kus ma peaks alustama ja milliseid samme peaksin võtma?
Kui 1th samm : Mõõda oma pea. Kui olete kindlaks teinud, milline cap suurus, mida vajate, saate sirvida parukas õige kategooria alla.
2. samm : Vali oma stiil. Sirvida meie kataloogi ja detemine mis stiilis kasu teie vajadustele. Veenduge, et olete sirvimise kaudu sobiv suurus kategooriad.
3nd samm : Valige värvid, mis sulle meeldib.
3. Q : Kuidas ma stiil minu Sünteetiline Parukad?
Oma parukas võib olla stiilis, kasutades parukas pintsel, parukas kamm, või sõrmeotstega. Üritad vältida, kasutades harja mõeldud juustest. Need harjad võivad tekitada liigset pinget, ja üle-venitus sünteetiline kiud, mille abasive lööki võib kahjustada parukas. Sünteetiline parukad me läbi ei raputa ja kulumist ja parukas võib olla stiilis lihtne, kasutades laia hammas kamm või sõrmeotstega.

Tunnused

värv:
#1B
density:
150%
Pits Parukas Tüüp:
pits ees
Wig Length:
14inches, 16inches
Mudeli Number:
TP-3 #1B Sünteetiline Pits Ees Parukas
Brändi Nimi:
QD-Tizer
Stiil:
Bob
pits värv:
Helepruun
cap suurus:
Keskmine Suurus
Tekstuur:
Sirge
Põhimaterjal:
Šveitsi Pits
Juuste Värv:
#1B(Must)
Neto kaal:
180g
Juuste pikkus:
14inch/16inch
juuste tihedus:
150%
Pits Parukas Tüüp:
pits ees parukas
Materjal:
Sünteetilised Juuksed
saab kohandada:
Jah
Materjal Hinne:
Kõrge Temperatuur Fiber
Kirjed Pakendi kohta:
1 Töö Sünteetiline Pits Parukas + 2 Töö Tasuta Parukas Kork

Nii võib see teile meeldida