• Värske
150w Leibkonna Automaatne 220v 50hz Booster Pump Hiina Tootja

150w Leibkonna Automaatne 220v 50hz Booster Pump Hiina Tootja

Rating 
€ 25.20

Kaupadest
Poes


150w Leibkonna automaatne 220v 50 hz booster pump hiina tootja
Torujuhtme korduva nimega Imelised on paigaldatud torujuhtme booster pump. Üldine ütles, et gaasijuhtme lisandumine viitab paigaldatud torujuhtme edastamise vedeliku pump tähendab, et ei ole piiratud mingi konkreetne tüüp või vorm, pump, mis võib olla vertikaalne võib olla ka horisontaalne, vertikaalne mitmeastmeline tsentrifugaalpump, nagu , horisontaalsed mitmeastmelised tsentrifugaalpumbad, vertikaalne üheastmelised tsentrifugaalpumbad, horisontaalne üheastmelised tsentrifugaalpumbad, ise kruntimist tsentrifugaalpumbad ja nii võib nimetada torujuhtme booster. Üldine tööstuse ütles, et gaasijuhtme booster pump viitab torustiku struktuur. Spetsiifilisi korduva pump põhimõte ja struktuuri, palun vaadake tööpõhimõte.
1, kõige torujuhtme booster pump tsentrifugaal pump. Laia tulemusi, tootmise tehnoloogia on küps, on mugavam kasutada ja hooldada.
2, lihtne kasutada, usaldusväärset, lihtsat seadistamist ja hooldust ja on lihtne rakendada automaatika ja kaugjuhtimine.
3, kiire, võib olla otseselt seotud elektri mootorid ja turbiinid, ülekande mehhanism on lihtne ja kompaktne.
4, kasutades torustiku struktuur (sisselaskeava ja väljalaskeava asub sama sirge) disain, paigaldamine on väga lihtne, peab ainult tagumik välja outlet; hooldust nagu mitte-pumba rike, mida ei saa eemaldada toru jagu üldine hooldus-pumba .
5, lihtne ja kompaktne struktuur, väike suurus, kerge kaal, vähem osi, lihtne toota, odav ja väike jalajälg, nii see on-seadmed ja remondi kulud, mis on odavam.
II.Kasutamine
III.PAKENDIS.
IV.TOOTE ANDMED
Kui teil on küsimusi, ärge kartke küsida.

Tunnused

Pinge:
220V50HZ
Rõhk:
Madal Rõhk
Kasutamine:
Vesi
võimsus:
Elektriline
Teooria:
Tsentrifugaalpump
Struktuur:
Üheastmelised Pump
Mudeli Number:
RGB150-15
Standard või Mittestandardse:
Standard
Kütus:
Elektriline
Taotlus:
päikese -, vee soojendamise
Pinge:
220v50hz
võimsus:
150w
Maks. Juhataja:
15m
Voolu:
15L/min
toru dia.:
20mm
kaabel:
umbes 1M
Garantii:
üks aasta
Materjal:
Roostevaba Teras

Nii võib see teile meeldida