• Värske
2tk 10mm hrc55 R1*D10*25*D10*75 4 Flöödid freesimistööriistad, Mill cutter Nurga Raadius End Mill CNC ruuteri bitti

2tk 10mm hrc55 R1*D10*25*D10*75 4 Flöödid freesimistööriistad, Mill cutter Nurga Raadius End Mill CNC ruuteri bitti

Rating 
€ 24.63

Kaupadest
Poes


Andmed :
- Tahke ränikarbiidi nurga raadius milling cutter koos karbiid 90%, Co10% ning mikro -, teravilja-0.6 um, täielikult tagada selle hea kanda-vastupanu .
- Helix nurk 35° nurga raadius milling cutter koos hea mõrasid heakskiidu .
- Me kasutame Viie-telje seosed cnc masina tootmine käesoleva toote eesmärk on pakkuda kõrge kvaliteediga end mills.
- Freesid vastu ALTIN must kate , on hea mõju vähendada hõõrdetegur, suurendades kanda-vastupanu, lõplik eesmärk on pikendada tööelu .
- 4 flöödid nurga raadius saab kasutada poolel lõpeta mehaaniline , liht -, kubeme -, groove, ringi kõik võib olla töödeldud.
- Kui meie spetsifikatsioon ei saa täita oma nõuet, tere OEM-i või custom-tehtud!
Shang Teile Tööriistad on üks ettevõte, mis on spetsialiseerunud keerates tööriista -, jahvatus-vahend, puurimise tööriist, rolling vahend, vahetatavad plaadid paigalda, arvjuhtimis käepide, karbiid osad, lihvimis masin, erinevad mittestandardsed karbiid lõiketerad ja nii edasi. Seal on 280 sortide ja rohkem kui 3000 erinevat liiki kirjeldused tooteid oma valik. Neid kasutatakse peamiselt auto -, masina -, elektroonika -, metalli -, metalli -, kaevandus -, plast-ja muude tööstusharude valdkondades. Me ei müü mitte ainult siseturul, vaid ka välismaal turul. Meil on 9 tooted ja siseriikliku patendi -, 3 kõrge tehnoloogia uusi tooteid.
Peamine Materjal meie tooted on CB-CERATIZIT. Samas võtame spetsiaalne materjal, nagu Sandvik, Kenametal jne. non-standard kohandatud nagu teie soovidele. Oleme pikaajalise tarne-non-standard tooted BMW ja Porsche.

Tunnused

Läbimõõt:
10mm
Tüüp:
End Mill
Brändi Nimi:
JERRAY
Materjal:
Karbiid
Kate:
TiAIN
Kogupikkus:
75mm
Mudeli Number:
CC-D10-R1-D10-75-4F-hrc55
Nurga Raadius:
R=4*1mm
Flöödid:
4F
Flöödid pikkus:
25mm
HRC:
55
is_customized:
Yes

Nii võib see teile meeldida